• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Освячення храму на Березняках (ФОТО)

osv_berezn_513 грудня 2019 року, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, настоятель нашого храму протоієрей Сергій Коцар узяв участь у Божественній літургії у храмовому комплексі на честь Різдва Христового на Березняках, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Перед початком Божественної літургії Його Блаженством був звершений чин освячення престолу на честь Різдва Христового.

За Божественною літургією Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, намісник Святогірської Лаври митрополит Святогірський Арсеній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, духовенство храму та гості у священному сані.

Подробнее...

 

Настоятель нашого храму взяв участь у форумі

goloseevskiy_monastir_09Настоятель нашого храму протоієрей Сергій Коцар взяв участь у форумі «Парафія як громада: роль священика на парафії», який відбувся у Голосіївській пустині.

Понад 300 священиків УПЦ зібралися в Києві в Голосіївській пустині, щоб обговорити проблеми парафіяльного життя.

На цьому форумі представники духовенства обмінялися думками та ідеями щодо активізації та розвитку парафіяльного життя в місті, обговорили роль і завдання священика в організації життя парафії і залучення мирян до життя релігійної громади, повідомляє Центр інформації УПЦ.

На форумі до духовенства звернувся Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній (Паканич).

Архієпископ Феодосій (Снігірьов) розповів про проблемні аспекти сучасного пастирства: взаємини священнослужителів, сповідь священиків, ієрархічні нагороди.

Подробнее...

 

Престольне свято на Березняках (ФОТО)

rozhd_bog_berezn_521 вересня 2019 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, настоятель нашого храму протоієрей Сергій Коцар узяв участь у святковій Божественній Літургії у храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці, на Парафії Різдва Христового на Березняках, яку, з благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, очолив секретар Київської Митрополії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук у співслужінні настоятеля Свято-Ольгинського собору міста Києва протоієрея Всеволода Рибчинського, благочинного Першого Дарницького Благочиння прот. Василія Біляка, настоятеля Свято-Миколаївського храму м. Бангкок (Таїланд) архімандрита Олега (Черепанін), кліриків благочиння та духовенства парафії.

Після читання Євангелія протоієрей Віктор Іващук звернувся до вірян зі словами проповіді та привітав усіх із престольним святом.

«У Різдві Пречистої Діви світ здобуває шлях спасіння, «будується міст до життя», людина від пекла визволяється — чуємо ми за богослужінням у Церкві. Богородиця спасає усе людство, рятує кожну людину, яка знемагає від горя та зневіри. Матір Божа усуває людину від прірви, в яку штовхає її гріх, страсті та пороки. Більше того, всі значні богословські теорії, пульс і серцебиття Православної Церкви нерозривно поєднані з життям Цариці Небесної. У хвилини зневіри, всупереч духу скептицизму та відчаю, який сьогодні панує у світі, християнин подумки звертається до тієї події, яка поклала початок нашої надії на спасіння. У день Різдва Богородиці кожна віруюча людина з особливим відчуттям близькості небес молиться словами: «Пресвята Богородице, спаси нас».

Подробнее...

 

Престольный праздник на Лесном массиве (ФОТО)

adrian_prestol_2019_128 вересня 2019 року, настоятель нашого храму протоієрей Сергій Коцар взяв участь у Божественній літургії в храмі на честь святих мучеників Адріана і Наталії з нагоди престольного свята, яку, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор, керуючий Східним київським вікаріатством.

Фотозвіт у нашій галереї.

 

Молебен перед початком навчального року (ФОТО)

moleben_uch_2019_04У неділю, 1 вересня 2019 року, в храмі Преображення Господнього на Вирлиці після закінчення пізньої Божественної Літургії було звершено молебен перед початком нового навчального року для учнів та викладачів. Молебен звершив клірик нашого храму ієрей Іоанн Безхребтий.

Перед початком пізньої Літургії настоятель храму протоієрей Сергій Коцар прочитав молитву для всіх учнів, які молилися на ранній Літургії, окропив їх святою водою і благословив їх на придбання знань, щоб використовувати їх во славу Божу. Також всі дітки були запрошені в нашу недільну школу, заняття в якій будуть проходити по неділях.

Бажаємо нашим учням сил як в пізнанні мирських наук, так і, перш за все, духовних істин. Спаси і зміцни їх Господь!

Фото на нашому сайті – у галереї.